İŞ ORTAKLIĞI

 • İŞ ORTAKLIĞI HAKKINDA
 • İŞ ORTAKLIĞI HAKKINDA

  Caps Rent A Car iş ortağı programına katılmak ister misiniz? Caps Rent A Car ile güç birliği yapabilir, araç kiralama sektörüne yeni bir soluk getirmemize yardımcı olabilirsiniz.  
  Hizmet standartlarımız gereği, araçların sürekli yenilenen ve göze hitabeden temizlikte olması esastır. İş ortaklarımızın oluşturduğumuz standartlara uymaları ve benimsemeleri ön koşulumuzdur.

  Ofis ve personel
  Caps Rent A Car olarak, bir iş yerini başarılı kılanın deneyimli ve başarılı personel olduğu inancının taşımaktayız. Bu sebepten ötürü yeterli sayıda, konusunda uzmanlaşmış personel bulundurmayı müşterilerimize karşı yegane sorumluluğumuz kabul etmekteyiz. Personelimizin üretkenliğini ve paylaşımcılıklarını ön planda tutmak amacı ile ofislerimiz, personellerimizin tüm ihtiyacını karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiş ve donatılmıştır.

  Kazanç sistemi
  Firmanızın araçları bizim havuzumuza eklenir ve müşterilerimize Caps Rent A Car güvencesi ile sunulur. Kazanç sistemimiz arz talep üzerine kurulu olup, hedef bölgenize bağlı olarak temsilcilik bedeli istenmeyebilir.

  Araç marka ve modelleri
  Tüm araç marka ve modelleri, aracın 3 yaş altı olması durumunda, kabul edilmektedir. Fiyatlandırma tarafınızca yapılır ve tarafımızca onaylanır. Bakımı yapılmamış yada evrağı eksik araçlardan iş ortağı sorumludur.

  Yazılım desteği

  Caps Rent A Car tüm iş ortaklarına rezervasyonlarını ve araç bakımlarını takip edebilecekleri bir panel sağlamakla mükelleftir.  

   


  Son Model Araçlarımızla Güvenilir , Sorunsuz bir seyehat için Alanında uzman personeliyle Caps Rental her zaman hizmetinizde , Sizinle !

  Sosyal Ağlarda Biz

  Bizi takip edip kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.
  Facebook'ta bizi takip edin.
  Twitter'da bizi takip edin.