KİRALAMA KOŞULLARI

 • KİRALAMA KOŞULLARI
 • KİRALAMA KOŞULLARI

  HLİYET VE YAŞ
  Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

  KİRALAMA SÜRESİ
  En az 3 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

  FİYATLAR
  Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO dur.19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

  ÖDEME VE DEPOZİT
  Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
  Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

  SİGORTA
  Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında olup Full Rent A Car kaskoludur.
  Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

  TESLİM VE BIRAKMA
  Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda mail adresinize teyit maili gelir. Rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Caps Rent a Car personeli sizi karşılamak size aracı teslim etmek ve teslim almak mecburiyetindedir.Aracin teslim edilebilmesi için ehliyetinizin kimliğinizin ve pasaportunuzun fotokopisini de yanınızda bulundurmanız gerekmektedir aksi takdirde araç teslim edilememektedir.
  Teslimatlar havalimanı ve bürolarının bulunduğu yerlerde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere ücret karşılığı yapılabilmektedir.Ayrıca bu tarz rezervasyonların sezona göre en az 10 günlük olması gerekmektedir. Caps Rent a Car bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır.

  TRAFİK CEZALARI
  Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

  Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.


  Son Model Araçlarımızla Güvenilir , Sorunsuz bir seyehat için Alanında uzman personeliyle Caps Rental her zaman hizmetinizde , Sizinle !

  Sosyal Ağlarda Biz

  Bizi takip edip kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.
  Facebook'ta bizi takip edin.
  Twitter'da bizi takip edin.